Kupując okna do domu czy mieszkania, należy wziąć pod uwagę szereg czynników: wymiary, typ przeszkleń, budulec ram, parametry techniczne, zastosowane zabezpieczenia antywłamaniowe… Nie bez znaczenia jest również producent. Na polskim rynku szczególnie wyróżnia się oferta austriackiej marki Internorm. Poznaj opinie o oknach Internorm i przekonaj się, dlaczego warto w nie zainwestować!

Najpopularniejsze opinie o oknach Internorm

Opinie o oknach Internorm są jednoznaczne. Produkty renomowanej, austriackiej marki szturmem podbiły polski rynek, zyskując uznanie klientów i ekspertów z branży budowlanej. W ofercie producenta znajdują się wysokiej klasy okna różnego typu: plastikowe, drewniane i drewniano-aluminiowe. Tym, co wyróżnia je na tle innych produktów, jest innowacyjna konstrukcja zapewniająca instalacji pełną szczelność. Okna Internorm polecane są osobom szukającym niezawodnej stolarki okiennej do domów pasywnych. Trójszybowe modele Internorm osiągają ekstremalnie niski współczynnik przenikania ciepła na poziomie około 0,6 W/m2K, co udało się osiągnąć dzięki technologii produkcji udoskonalanej przez 90 lat. Ponadto, wyposażone w specjalne systemy i przeszklenia okna doskonale tłumią dźwięki i wpuszczają do wnętrza maksimum światła słonecznego.

Na liście zalet okien z logo Internorm nie może zabraknąć wsparcia technicznego. Okna objęte są 10-letnią gwarancją i 30-letnim wsparciem serwisowym.

Okna ozdobą wnętrza i fasady

Technolodzy tworzący produkty dla austriackiej firmy doskonale wiedzą, że okna powinny być dopracowane nie tylko pod kątem użytkowym, ale również estetycznym. Wśród dostępnych modeli nie zabrakło modnych, wielkoformatowych przeszkleń w wąskich ramach oraz stylizowanych okien pasujących do klasycznych budynków.

 

Comments are closed.