W miejscu pracy spędzamy bardzo dużo czasu. Warto zadbać, by było przyjemne i przyjazne. Rośliny to nie tylko dekoracja, która ma wpływ na wygląd biura, ale również na samopoczucie pracowników. Jak wybrać kwiaty, które będą idealne do biura?

Storczyk – tajemnicza elegancja

Storczyki od lat fascynują swoją urodą. Pięknie prezentują się w każdym biurze. Są to rośliny, które świetnie sprawdzą się w gabinecie szefa, sali konferencyjnej czy recepcji.

Warto pamiętać, że storczyki są kwiatami bardzo wymagającymi. Podlewanie tych roślin to prawdziwa sztuka. Nie znaczy to jednak, że osoby, które mają problemy z systematyczną pielęgnacją roślin muszą zrezygnować z tej uroczej rośliny.

Donice lechuza z automatycznym systemem nawadniania to idealne rozwiązanie. Stopniowo uwalniana woda nie pozwala na przelanie rośliny, jak i jej przesuszenie. Jest to wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, które pozwala każdemu hodować storczyki. Roślina będzie zdrowa i bujna.

Wybierając doniczki do storczyków warto skoncentrować się na prostych, wysokich modelach. Donice lechuza w białym kolorze sprawdzą się w każdym biurze. Czarne świetnie będą pasowały do wnętrz nowoczesnych, a różowe pozwolą wprowadzić kolor do wnętrz klasycznych.

Kwiaty wiszące

W każdym biurze sprawdzą się kwiaty pnące, które są idealną dekoracją ścian. Warto skoncentrować się na kwiatach, które nie są wymagające.

Trzykrotka to roślina, która lubi wilgotną ziemię. Jest to kwiat, którego zielono-fioletowe liście wyglądają bardzo atrakcyjnie kontrastując z białą ścianą. Donice lechuza z systemem nawadniania pozwolą dostarczyć roślinie odpowiednią ilość wody.

Do biur, gdzie pracownicy często zapominają o podlewaniu roślin, warto wybierać kwiaty, które są łatwe w uprawie. Bluszcz, zielistka czy epipremnum to idealne kwiaty, które szybko rosną. Dzięki temu w krótkim czasie ściany będą pokryte zielenią.

Zielone powitanie

Wybierając kwiaty do miejsca pracy warto zadbać, by już od wejścia rośliny witały pracowników, kontrahentów i klientów.

Figowiec sprężysty to roślina bardzo efektowna. Posadzona w wysokiej donicy lechuza będzie pięknie prezentowała się w przestronnym holu. Zamiokulkas to kwiat, który jest rozłożysty i idealnie nadaje się do wnętrz przestronnych, gdzie będzie miał dużo miejsca, by rozrastać się na boki. Ustawiony w pobliżu strzelistej palmy będzie prezentował się bardzo elegancko. Kompozycje warto uzupełnić draceną o żółto-zielonych liściach.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Donice lechuza.

Comments are closed.

deo.pl chclothing.com o.pl