Eleganckie jadalnie to pomieszczenia w których nie tylko spożywamy posiłki, ale przede wszystkim: gdzie spotykamy się w gronie rodziny, przyjaciół. Dbałość o potrawy powinna iść w parze z dbałością o wygodę i komfort gości. Na stole, poza wspaniałymi daniami, powinny znaleźć się również wysokiej klasy sztućce. Jaki komplet wybrać? Czym się kierować?

Sztućce dopasowane do potrzeb 

Na polskim rynku znajdziemy nieskończony wybór pięknych i funkcjonalnych sztućców, które nie tylko pozwolą nam wygodnie jeść, ale też wpłynąć na wygląd naszego stołu i jakość posiłków. Nowoczesne sztućce odznaczają się dzisiaj wspaniałym designem, ale przede wszystkim: wykorzystaniem materiałów o podwyższonej odporności na ścieranie czy uszkodzenia, odkształcanie. Dzięki wykorzystaniu stali 18/10 zestaw sztućców nie jest podatny na korozję, wysokie temperatury. Dodatkowo sztućce są odpowiednio profilowane, aby wygodnie leżały w dłoniach i aby spożywanie posiłków było bezproblemowe. 

Na specjalną uwagę zasługują zdobienia, które projektanci wykorzystują proponując nam nowe kolekcje. Zestaw sztućców może być utrzymany w stylu minimalistycznym czy skandynawskim, ale też być bogato zdobiony zgodnie z klasycznymi wzorcami. Sztućce mogą być prawdziwą ozdobą stołu, o ile tylko zechcemy!

Sztućce na specjalne okazje – co warto wybrać?

Poza klasycznymi kompletami sztućców na polskim rynku bez trudu znajdziemy również komplety łyżeczek do herbaty czy też widelczyków do ciast. Takie sztućce oczywiście nie będą używane każdego dnia, warto je mieć w zanadrzu. Ciekawą propozycją są sztućce dla dzieci – mają one nieco mniejszy rozmiar, są często zdobione motywami bajkowymi. Sztućce takie z pewnością przypadną do gustu maluchom i sprawią, że każdy posiłek będzie smaczniejszy. 

Comments are closed.

zobacz wiecej zobacz https://humpday.com.pl/industrialna-doniczka-na-nozkach-wysoka-w-stylu-loft-nowy-wymiar-zieleni-w-mieszkaniu/