Metoda żelowa zdobienia paznokci to jedna z najstarszych metod pielęgnacji ich. Pozwala nie tylko na idealne ozdobienie, ale także na znaczne ich wydłużenie. Wykonanie jej nie jest specjalne trudne, ale jednak zawsze jest najlepiej skorzystać z usług specjalistycznych. Dobrze wykonany manicure może zagwarantować osoba, która zajmuje się tym na co dzień.

Szybkie przedłużenie

Wykorzystanie specjalnego żelu, w metodzie żelowej zdobienia paznokci, pozwala na błyskawiczne ich przedłużenie. Dlatego z tej metody korzystają panie, których paznokcie są zbyt krótkie, szybko się łamią. Metoda ta jest też idealna dla kobiet, które niestety obgryzają swoje paznokcie. Metoda żelowa zdobienia paznokci pozwala na bardzo szybkie osiągnięcie idealnych paznokci, które są odpowiednio przy tym zabezpieczone przed danymi urazami mechanicznymi.

Przedłużone i zabezpieczone paznokcie można malować każdego rodzaju lakierem, nawet hybrydowym. Można je też zdobić różnego rodzaju pyłkami, aplikacjami, naklejkami, diamencikami czy koralikami. Nic nie stoi na przeszkodzie, by żelowe paznokcie były bardzo ciekawie i oryginalnie ozdobione.

Czy metoda jest bezpieczna?

Przy pomocy żelu można również nadać odpowiedni kształt swoim paznokciom i sprawić, że będą miały wygląd migdałów lub będą kwadratowe. Decydując się na tego rodzaju zabieg pielęgnacyjny, dobrze jest z góry wiedzieć czego się oczekuje i jaki skutek chce się osiągnąć.

Metoda żelowa zdobienia paznokci jest bezpieczna. Trzeba tylko tego typu zabieg wykonać dobrze, profesjonalnie, zbytnio nie piłować płytki paznokcia oraz potem nie zdzierać samodzielnie żelu. Jeżeli zostaną zastosowane, dodatkowo, żele dobrej jakości wszystko będzie dobre dla danych paznokci. Pamiętać jednak też trzeba, że dobrze jest robić przerwy i co jakiś czas pozostawiać paznokcie oswobodzone z żelu.

Piękne i eleganckie paznokcie

Tego typu metoda pozwala na osiągnięcie pięknych i bardzo eleganckich paznokci. Mogą być one malowane i równocześnie ciekawie i oryginalnie zdobione. Wiele pań decyduje się na motywy kwiatowe, różne napisy, modne wzorki, motywy zwierzęce. To, jak ozdobione będą paznokcie, w dużej mierze, zależy od umiejętności stylistki, jej kreatywności i odwagi klientki.

Zastosowanie żeli na paznokcie da im też chwilę odpoczynku od ciągłego ich uszkadzania. Płytka będzie mogła się wzmocnić, a cały paznokieć spokojnie będzie mógł rosnąć pod warstwą żelu.

Więcej informacji znajdziesz na stronie https://nailscompany.eu/kategoria-produktu/manicure/metoda-zelowa/.

Comments are closed.