Promocja firmy pod każdą postacią jest bardzo ważna w każdym biznesie. Inwestycja w reklamę pozwala na dotarcie do większego grona klientów. Wielu przedsiębiorców korzysta z różnych form reklamy. Jedną z nich jest wykorzystanie stojaków reklamowych, które znakomicie sprawdzają się w każdej branży.

Stojaki reklamowe – czym są?

Stojaki lub stadny reklamowe to nic innego jak zewnętrzny nośnik reklamy. Nie jest sprecyzowany dokładny wygląd ani wymiar stojaków. Można je dopasować do indywidualnych potrzeb. Na stojakach możemy reklamować własną firmę lub informować o ważnych wydarzeniach, które będą miały miejsce.

Bardzo często na stojaku umieszczone jest logo firmy oraz dane kontaktowe. Rozstawiane są one w biurowcach, sklepach, na eventach lub podczas wydarzeń kulturalnych.

Zastosowanie stojaków reklamowych

Najczęściej stojaki reklamowe spotykane są w sklepach i lokalach usługowych. Jednak to nie wszystkie możliwości zastosowania standów. Widywane są one także podczas targów, w bibliotekach, urzędach czy placówkach medycznych. Możliwości ich wykorzystania są nieograniczone.

Mogą znaleźć się w każdym miejscu, gdzie znajduje się potencjalny klient. Ich zadaniem jest informowanie o danej marce i o ofercie. Informacje zawarte na stojakach mają zwrócić uwagę klienta i zachęcić go do określonego zachowania. Może to być zachęta do kupna produktu lub do wejścia do lokalu usługowego.

Zalety stojaków reklamowych

Jest to tania forma reklamy, a wiadomo, że każda reklama generuje większe zyski, dlatego warto w nią zainwestować. Przy pomocy informacji zawartych na stojakach możemy w szybki i prosty sposób dotrzeć do dużego grona klientów. Są one mobilne i szybko można je rozłożyć. Sprawdzają się naprawdę w wielu różnych sytuacjach.

Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu możemy je wykorzystywać przez wiele lat. Można znaleźć na rynku wiele różnych rodzajów i modeli stojaków, co sprawia, że możemy je dopasować do własnych potrzeb.

Ile kosztują stojaki reklamowe?

Cena stojaków zależna jest od kilku czynników. Przede wszystkim na koszt stojaków wpływa ich wielkość oraz konstrukcja. Cena zależna jest od dodatkowych opcji, które można zamówić. Może to być druk dwustronny lub laminowanie.

Bardzo często drukarnie oferują promocje w przypadku zakupu większej ilości standów. Stali klienci także mogą liczyć na rabaty. Najtańsze stojaki można znaleźć już za kilkadziesiąt złotych. Im większe i bardziej rozbudowane, tym cena wzrasta. Jednak w porównaniu do innych form reklamy, jest to nadal tania metoda promocji.

Więcej informacji znajdziesz na stronie Standy reklamowe.

Comments are closed.