Jak sprawić, aby przestrzeń wypoczynkowa była jeszcze lepiej dopasowana do naszych potrzeb? Poza meblami ogrodowymi warto wybrać parasole ogrodowe z wysięgnikiem – nowoczesne parasole pozwolą na stworzenie strefy cienia. Dzięki parasolom nasz wypoczynek będzie pełny, a dodatkowo zmienią one otoczenie na lepsze! Jak to możliwe?

Parasole ogrodowe z wysięgnikiem – jak są skonstruowane?

Parasole ogrodowe znacząco różnią się od parasoli oferowanych jeszcze dekadę temu. Dzisiaj producenci wykorzystują innowacyjne materiały, aby finalny produkt zachwycał i odznaczał się wysoką funkcjonalnością. Główną osią parasola jest stelaż wykonany z malowanego proszkowo aluminium – stelaż nie odkształca się, jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci czy korozją. Stelaż osadzany jest na ruchomej stopie, która pozwala na rotowanie parasola wokół jego osi. Parasole ogrodowe z wysięgnikiem posiadają szeroką czaszę – bok czaszy może dochodzić nawet do 4 metrów długości! Czasze tworzone są z tkanin poliestrowych – gęsty splot oraz pokrycie czaszy warstwą poliuretanu sprawia, że parasol ogrodowy skutecznie chroni zarówno przed słońcem, jak i deszczem. Podstawa pod parasol może być wkopana w ziemię lub dedykowana na taras. 

Parasole ogrodowe zmieniające otoczenie

Parasole ogrodowe z wysięgnikiem to bez wątpienia jedne z najchętniej wybieranych elementów wyposażenia ogrodowego. Poza wysoką funkcjonalnością parasole takie projektowane są zgodnie z najnowszymi trendami. Projektanci proponują nam stonowane kolory, doskonale wpisujące się w stylistykę skandynawską czy minimalistyczną. Parasole mogą doskonale uzupełniać zarówno ogród, jak i tarasy czy balkony. Liczne punkty regulacji pozwolą na precyzyjne dopasowanie kąta padania cienia. 

Comments are closed.

asol-ogrodowy.pl https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/ https://gosciniecmurckowski.pl/delikatnosc-i-surowosc-konsola-waska-do-przedpokoju-w-stylu-loft/