Nowoczesne garnki kuchenne pozwalają nam dzisiaj nie tylko znacząco skrócić czas gotowania, ale też sprawiają, że możliwe jest zachowanie większej ilości składników odżywczych potrawy. Jakie garnki wybrać, aby gotować ze smakiem i zdrowo? Wśród dostępnych propozycji warto zwrócić uwagę na nowoczesne garnki stalowe. Co proponują nam producenci?

Stalowe garnki odpowiednie do naszych kuchni

Garnki stalowe to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych produktów w swoim segmencie na polskim rynku. Nowoczesne garnki zaskoczą nas pod wieloma względami: są projektowane zgodnie z oczekiwaniami, ich waga nie jest wysoka, dodatkowo mogą być one wykorzystywane na wszelkich rodzajach kuchenek domowych. Komplet garnków z tego tworzywa nie odkształca się, nie jest podatny na wysokie temperatury czy wilgoć, stal zabezpieczona jest również przed korozją. Garnki stalowe bez obaw możemy czyścić w zmywarkach. 

Jakie innowacje przygotowali dla nas producenci? Jednym z najbardziej znaczących rozwiązań jest specjalny dysk zamontowany w dnie garnka. Dyski takie pozwalają na równomierne rozprowadzanie ciepła wewnątrz garnka, co przekłada się na znacznie szybsze przygotowywanie potraw. Garnki posiadają również lejki i cedzaki, dzięki którym wygodnie zlejemy sosy z garnka. Wewnętrzne miarki do odmierzania płynów pozwolą precyzyjniej dobrać ilość wody.

Patelvnia do naszej kuchni

W nowoczesnej kuchni nie może zabraknąć również patelni – innowacyjne patelnie tworzone są w taki sposób, aby możliwe stało się smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Jest to zasługą specjalistycznych powłok, które pozwalają również na zmniejszenie ryzyka przywierania pokarmów do dna patelni. Patelnie posiadają wygodne, profilowane rączki tworzone z tworzyw antypoślizgowych, które poprawiają wygodę i bezpieczeństwo codziennego użytkowania. 

Comments are closed.

https://dinusiek.pl/ogrzewacz-tarasowy-jak-cieszyc-sie-tarasem-niezaleznie-od-pory-roku/ ardenmeble.pl developer.com